fbpx
Сряда, 05 Октомври 2016 00:14 Written by 

Юбилеен концерт на Китаро-мандолинен оркестър – Сандански

На 08.10.2016 г. /събота/, от 19:00 ч. в Дома на културата, НЧ „Отец Паисий – 1919“- Сандански организира Юбилеен концерт по повод 40 години от създаването на Китаро-мандолинен оркестър гр. Сандански.

Проявата ще е и в памет на основателя му и дългогодишен ръководител – Стефан Борилов, който почина на 03.10.2016 г.

В концерта ще вземат участие Национален китаро-мандолинен оркестър, Мандолинен оркестър „Елена Генова“ – Пазарджик, Китаро-мандолинен оркестър при НЧ „Никола Вапцаров – 1866“ – гр. Благоевград, Китаро-мандолинен оркестър при НЧ „Братя Миладинови – 1914“ – гр. Петрич и Китаро-мандолинен оркестър при НЧ „Отец Паисий – 1919“ – гр. Сандански.

Всички са поканени.

Вход свободен!

Община Сандански изказва своите искрени съболезнования към семейството и близките на г-н Стефан Борилов.

Видяна 3012 пъти
Рейтинг
(2 Гласа)
  • Нови

Този сайт използва бисквитки, тъй като те са важни за работата му. Чрез посещението си, вие приемате използването на бисквитки. Повече информация.