fbpx
Вторник, 03 Юни 2014 18:03 Written by 

"Двамата невронци", Филхармонията и Орлин...

Драматичен театър "Никола Вапцаров" Благоевград, Камерна опера Благоевград и Орлин Горанов ще представят на санданската си публика "Двамата невронци" и филхармонията на 20 юни 2014 г. 20.00 ч. в Летния театър на града.

Представлението е част от лятното турне на Драматичен театър – Благоевград, а в него актьорът Рашко Младенов пресъздава, чрез музиката, живота на пенсионер, живеещ в старчески дом. Останал сам, единственото нещо, което го радва, са музикалните инструменти, които е запазил. На сцената ще звучат Бах, Бетовен, Чайковски, Джоплин и др.

Големият наш певец Орлин Горанов присъства в спектакъла като гост, вписвайки се в драматургията като редови тромпетист на оркестъра. Твърде късно диригентът на оркестъра открива,че това е самият Орлин Горанов. Знаем жанровото разнообразие в творчеството на певеца, а неговото органично вписване в този забавен концерт–спектакъл демонстрира още веднъж богата му палитра от изразни средства.
Постановката е съвместна продукция с Камерна опера – Благоевград, а в ролите ще влязат актьорите Орлин Горанов, Рашко Младенов, Огнян Спиров, Биляна Дилкова, Милена Илиева, Божана Косева, Мартин Лазаревски и Теодор Куков.
 
Цена на билетите: 8 лв., 10 лв., 12 лв., 15 лв.
/на каса пред Дом на културата-Сандански/

Видяна 2197 пъти
Рейтинг
(3 Гласа)
  • Нови

Този сайт използва бисквитки, тъй като те са важни за работата му. Чрез посещението си, вие приемате използването на бисквитки. Повече информация.